Armar Group
 
Kurumsal Markalar Hizmetler Referanslar İnsan Kaynakları Bize Ulaşın
Anasayfa  ›  Kurumsal  ›  Kurum Profili

VİZYONUMUZ;
Yenilikçi ruhumuza teknolojiyi yakından takip eden meraklı, araştırmacı, takım ruhuna inanan genç yetenekler ve emekçi arkadaşlarımızla ortak başarının hazzını yaşamak ve yaşatmak.

HEDEFİMİZ;
Sektörel bazda başarılı grafiğimizi her zaman bir önceki yıla göre yükseltmek. Tüketici zihninde her yönümüzle ilk sırada yer almak.

FİRMA GEÇMİŞİ;
1993 yılında Murat Elektronik adı altında teknik servis olarak kurulan firmamız, 1995 yılında bayilik sistemi ile teknik servise ek olarak Beyaz Eşya ve Elektronik satış mağazasını Lefkoşa ve Girne'de açarak bünyesine eklemiştir. 2001 yılında toptan dağıtıcılık tekliflerini dikkate alarak toptan dağıtıcılığını üslendiği markalarla ada çapında 14 bayii oluşturup arzu ettiği hedeflere adım adım ilerlemiştir. 2003 yılında Türkiye'de faaliyet gösteren bir markanın beyaz eşya ve klimalarını ithal ederek ilk distribütörlüğünü almıştır. 2004 yılında büyüyen iş hacmine ve kurumsallığa olan inancımız nedeni ile satış ve servis faaliyetlerimizi ayırmak için Armar Electronics Ltd. olarak yeni bir şirket daha kurulmuştur. Hollanda ve uzak doğudan ithalini yaptığımız klima ve beyaz eşyalarla şirketimiz her geçen gün piyasalarda adından söz edilir duruma gelmiştir. 2005 yılında Türkiye'nin en saygın markası olan Tepe Mobilya distribütörlüğü ile Lefkoşa'nın en büyük mobilya mağazasını bünyesine katmıştır. 2005 yılında yine Goldmaster markasının distribütörlüğünü alarak bünyesine eklemiştir. 2008 yılında faaliyet alanlarını uzak doğudan ithal ettiği Çelik Kapı, Türkiye'den ithal ettiği Alman patentli Egger marka Laminant Parke Distribütörlükleri ile iş alanlarını genişletmiştir. 2008 yılının ikinci yarısında bir Alman markası olan Koç bünyesindeki Blomberg markası Distribütörlüğü ile Beyaz Eşya ve Elektronik işlerinde şirketin yükseliş ve büyümesine ivme kazandırmıştır.


 
  Armar Electronics Ltd.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2010

  Twitter Facebook